Dünya İşleri

Hakkımızda


Dünya İşleri İletişim Ajansı 2008 yılında Çiğdem Özcan tarafından, İstanbul’da kuruldu. 

Çiğdem Özcan Kimdir?

İstanbul Haydar Paşa Lisesini bitirdi. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olduktan sonra Galatasaray Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi Yüksek Lisansı yaptı. Çeşitli medya kanallarında gazeteci,editör olarak, özel şirketlerde de kurumsal iletişim alanında çalıştıktan sonra 2008 yılında Dünya İşleri İletişim Ajansı’nı kurdu. Sektöre basın ilişkileri yönetimi yaparak başlayan Düşya İşleri ekibi günümüzde 3D animasyonlar da dahil video prodüksiyon, tasarım hizmetleri, sosyal medya yönetimi, proje geliştirme gibi 360 derece iletişim yapabilen Dijital Ajans olarak konumlaşnmıştır.  

Çiğdem Özcan Deniz Arda Keskin'in annesidir.  Her zaman spora ve sağlıklı yaşam-kişisel gelişim konularına yatkın olmuştur. Basketbol, karate, tenis, maraton koşuları, rüzgar surfü, snowboard, triatlon gibi dallarla ilgilenmiş olup fitnesı da her zaman hayatında tutmuştur. Son dönemde “wellness, wellbeing” konseptiyle videolar hazırlamakta, alanında uzman kişilerle röportajlar gerçekleştirmekte ve "Çiğdem Özcan ile Dünya İşleri" youtube kanalı üzerinden bilgilendirici yayınlar yapmaktadır. 

Dünya İşleri İletişim Ajansı markaların, kişilerin, büyüme hedeflerini ve doğru şekilde anlaşılma arzularını yaratıcılıkla keyfe ve başarıya dönüştürür. Dünya İşleri, işini seven, genç, yaratıcı ve entelektüel bir kadro ile bugün iletişim dünyasında, bir çok markayı doğru strateji ve doğru projelerle buluşturarak, marka itibarlarını yönetmektedir.

pr agency, pr ajansı , çiğdem özcan, cigdem ozcan, dunya isleri, social media , brand image, pr ajansı istanbul, pr agency istanbul,  pr agency san francisco, Turkish public relations, middle east public relations, middle east marketing, Turkey marketing, Turkiye marketing, product films , marketing campaigns, sosyal medya yönetimi, piar, PR, PR İstanbul, dijital medya yönetimi, pr san francisco,

Neler
Yaptık


Proje Geliştirme

Görsel Medya

Organizasyon

Sosyal Medya

Tasarım

Marka Danışmanlığı

Basın İlişkileri

Konsept Yaratma